مقالات

برای مطالعه مقالات آموزشی با ما همراه باشید...

مقالات

برای مطالعه مقالات آموزشی با ما همراه باشید...
اینجا کلیک کنید

دوره های آموزشی

در مسیر حرفه‌ای شدن شما در بازار مورد علاقه‌تان، همراه شما هستیم.‌

دوره های آموزشی

در مسیر حرفه‌ای شدن شما در بازار مورد علاقه‌تان، همراه شما هستیم.‌
اینجا کلیک کنید

خدمات دپارتمان کاوش در ارزهای دیجیتال

ضرورت نیاز ما به فعالیت در بازار‌های مالی، بخصوص بازارهای مالی دلاری چیست؟

مهم‌ترین دلیل ما به عنوان یک ایرانی برای فعالیت در بازارهای مالی دلاری، بالا بودن نرخ تورم در کشورمان است. ارزش سرمایه و پول ما، اتوماتیک با گذر زمان کاهش ‌می‌یابد. دنیای ارزهای دیجیتال و به‌ صورت خاص پادشاه رمزارزها یعنی بیت‌کوین با هدف حفظ ارزش یا store of value  ایجاد شده است. بانک‌های سراسر دنیا هر ساله با چاپ پول بیشتر و افزایش نقدینگی زمینه ساز کاهش ارزش پول‌های کاغذی‌می‌‌شوند. این امر به مرور قدرت خرید مردم را کاهش‌می‌دهد و تورم را ایجاد ‌می‌کند که در برخی کشورها با شدت بیشتری مشاهده ‌می‌شود.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با کریپتوکارنسی و ارزهای دیجیتال هستید و ضرورت آن را احساس کرده‌اید باید به شما تبریک گفت چرا که در عصر جدید نسبت به خیل عظیمی از مردم آگاه‌تر هستید. در حال حاضر خلا آموزش‌های رسمی و سازمان یافته در حوزه ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی نوین در کشور کاملا احساس‌ می‌شود. ما در تیم کریپتوکارنسی کاوش با تجربه سه ساله خود در حوزه آموزش و با توجه به این خلا آموزشی دوره کریپتومستری کاوش را تدوین کردیم.

مزایای این دوره:

جهت تدوین این محتوای آموزشی زمان و انرژی بسیار زیادی صرف شده است. اساتید ما پیوسته این دوره را بازنگری‌ می‌کنند تا بتوانیم مطالب پیچیده دنیای کریپتوکارنسی را ساده‌سازی کنیم. روند بیان و آموزش فصل به فصل این دوره، فهم این مطالب را برای شما بسیار ساده ‌می‌کند.

با شرکت در این دوره، علاوه بر بازار رمزارزها، علم تحلیل تکنیکال را نیز آموزش ‌می‌‌بینید. تحلیل تکنیکال به شما کمک‌ می‌کند که در سایر بازارهای مالی نیز بتوانید معامله کنید.

پس از ثبت نام در این دوره، یک پشتیبان مجرب در کنار شما قرار ‌می‌گیرد که در طول دوره و جهت پاسخ‌گویی به سوالات احتمالی همراه شما خواهد بود. ماموریت ما در دپارتمان کاوش حصول اطمینان نسبت به فهم و درک سرفصل‌های دوره‌ می‌باشد.

از جلسه پنجم ‌می‌توانید عضو کانال تحلیلی دپارتمان کاوش شوید. تیم کریپتوکارنسی کاوش در این کانال به ارائه تحلیل‌های معاملاتی و تحلیل‌های آموزشی‌ می‌پردازند. 45 روز اشتراک رایگان این کانال به ارزش 450 هزار تومان هدیه دپارتمان کاوش به شما کریپتومسترهای عزیز است.

معرفی سرفصل‌های دوره کریپتومستری کاوش

در این دوره به تمام سوالات شما در مورد ارزهای دیجیتال پاسخ داده ‌می‌شود.

جلسه اول: ورود به دنیای رمزارزها

در این جلسه مقدمات ورود اصولی شما به دنیای رمزارزها را فراهم‌ می‌کنیم. برای ورود به دنیای رمزارزهای باید کار با انواع کیف پول‌ها و صرافی‌ها را یاد بگیرید. علاوه بر این اصول انجام تراکنش‌ها را نیز بدانید تا بتوانید نقل و انتقالات کریپتویی خود را بدون ترس و استرس از دست دادن سرمایه انجام دهید. با شمای کلی بازارهای مالی و انواع روش‌های کسب درآمد در حوزه ارزهای دیجیتال آشنا خواهید شد.

جلسه دوم: مفاهیم و اصطلاحات تخصصی سایت‌های پرکاربرد

به بررسی انواع اصطلاحات و مفاهیم تخصصی بازار کریپتوکارنسی می‌پردازیم تا بتوانید به راحتی اخبار و رویدادهای مرتبط با هر ارز را بررسی و تاثیر آن را بر قیمت ارزیابی کنید.  هم‌چنین با پلتفرم‌ها و سایت‌های تخصصی این حوزه و بخش‌های مختلف آن‌ها نیز آشنا ‌می‌شوید.

جلسه سوم: تحلیل بنیادی و شناسایی رمزارزهای پر پتانسیل

پارامترهای مهم تحلیل بنیادی رمزارزها را بیان کرده و به شما کمک‌ می‌کنیم که بتوانید رمزارزهایی را که مستعد رشد‌های بسیار زیاد هستند شناسایی کنید. نحوه چیدمان یک سبد سرمایه‌گذاری مناسب را نیز آموزش‌ می‌بینید.

جلسه چهارم: تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال علم بررسی نمودار قیمت است که در تمام بازارهای مالی کاربرد دارد. مفاهیم مقدماتی، اعم از پیووت‌ها، حمایت‌ها و مقاومت‌ها، شناسایی روند قیمت، چگونگی رسم خط روند و اعتبار سنجی آن، الگوهای پر کاربرد در تحلیل تکنیکال و … جز مباحثی است که در این جلسه به آن‌ها ‌می‌پردازیم. علاوه بر این چگونگی اجرای این تحلیل‌ها در سایت پرکاربرد تردینگ ویو را آموزش خواهیم داد.

جلسه پنجم: استراتژی معاملاتی ، پرایس اکشن

هر فرد در بازار مالی باید از استراتژی معاملاتی خاصی استفاده کند. ما علاوه بر بررسی علم کندل استیک و تکمیل مباحث مقدماتی تکنیکال، استراتژی‌های معاملاتی مبتنی بر پرایس اکشن را به شما آموزش خواهیم داد . رسیدن به یک استراتژی موفق گاهی سال‌ها زمان ‌می‌برد، به همین دلیل در این دوره به ارائه ستاپ‌های معاملاتی موفق و تست شده‌ می‌پردازیم که با این کار تا حد زیادی در وقت و هزینه‌های معامله‌گران صرفه‌جویی ‌می‌شود.

جلسه ششم: مدیریت ریسک و سرمایه، تحلیل شاخص

یکی از مهم‌ترین اصول فعالیت شما در بازار کریپتوکارنسی مدیریت ریسک و سرمایه است، چه به عنوان سرمایه‌گذار و چه معامله‌گر می‌باشد. به همین دلیل در این جلسه به ارائه مفاهیم ضروری مدیریت سرمایه و چگونگی اجرای آن چه به عنوان سرمایه‌گذار و چه به عنوان معامله‌گر‌ می‌پردازیم.

به طور مثال این سوال که سبد سرمایه‌گذاری شما باید شامل چه رمزارزهایی باشد و هر رمزارز باید چه مقدار خریداری شود؟ جزء سوالاتی است که در جلسه ششم پاسخ داده ‌می‌شود. در حوزه معامله‌گری نیز اینکه به هر معامله چه میزان سرمایه باید اختصاص داده شود یا اهرم هر معامله به چه ترتیب انتخاب شود جز پرسش‌های اصلی این جلسه خواهد بود

در ادامه به بررسی شاخص‌های مهم کریپتوکارنسی‌ می‌پردازیم. تحلیل این شاخص‌ها به شما کمک‌ می‌کند که جهت حرکت سرمایه را در بازار شناسایی کنید.

 

 

جلسه هفتم: کارگاه پرسش و پاسخ

بررسی، رفع اشکالات احتمالی، اجرای استراتژی‌های معاملاتی و سرفصل‌های دوره توسط دانش آموختگان انجام‌ می‌شود. علاوه بر این به مرور مباحث جلسات قبل نیز خواهیم پرداخت.

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره کریپتومستری دپارتمان کاوش برای علاقمندان و فعالان بازار کریپتو در هر سطح و مهارتی مناسب است. افراد تازه کار و یا کسانی که وارد بازار شده‌اند، اما به اصول آن آگاه نیستند یا عزیزانی که در این بازار درجا ‌می‌زنند و سود قابل قبولی را هنوز بدست نیاورده‌اند بیشترین استفاده را از آن خواهند برد.

 

در پایان باید بگوییم ورود درست و اصولی شما به بازار رمزارزها‌ می‌تواند به معنای واقعی کلمه برای افراد استقلال مالی را ایجاد کند اما اگر افراد بدون پشتوانه و آموزش درست وارد این بازار شوند با توجه به نوسانات و ویژگی‌های خاص آن تبعات بسیار زیان باری را در برخواهد داشت. مهم‌ترین تفاوت میان افراد برنده و بازنده این بازار و در بلند مدت، آموزش و ورود اصولی‌ می‌باشد.

هزینه و زمانی که صرف آموزش‌ می‌شود به عنوان یک سپر دفاعی، شما را از خطرات و زیان‌های احتمالی آینده مصون‌ می‌دارد.

اشتراک 45 روزه کانال انجمن تحلیلی کاوش

پس از اتمام دوره دانش پذیران به کانال انجمن تحلیلی و سرمایه گذاری کاوش دعوت می شوند و با توجه به شرایط بازار، تحلیل و موقعیت های مناسب سرمایه گذاری معرفی خواهد شد.

پشتیبانی رایگان 

دانش پذیران دوره کریپتومستری همگام با شرکت در دوره می توانند با پشتیبان دوره، به بررسی رفع اشکال و مباحث دوره به صورت آنلاین و حضوری بپردازند همچنین قبل از شروع کلاس مرور و رفع اشکال جلسات قبلی توسط پشتیبان دوره صورت می گیرد. 

شرکت در جلسات کریپتوپلاس به صورت رایگان

دنیای کریپتوکارنسی، با وجود پیشرفت تکنولوژی هر روزه در حال تکامل می باشد و همگام با این تکامل بایستی در برخی مفاهیم دوره بروزرسانی هایی صورت بگیرد که با برگزاری دوره های کریپتوپلاس بروزرسانی های لازم خدمت دانش پذیران انجام خواهد شد.
همچنین برخی از جلسات کریپتوپلاس با هدف رفع اشکال یا بررسی تکمیلی سرفصل های  دوره ارائه خواهد شد.

خدمات مشاوره فردی، سرمایه گذاری 

مشاوره فردی سرمایه گذاری متناسب با آزمون ریسک سنجی که به صورت تخصصی برای هر یک از دانش پذیران صورت می گیرد. انجام خواهد شد و در این جلسه مشاوره فردی با روحیات ریسک پذیری و نحوه مدیریت سرمایه و سرمایه گذاری متناسب با ریسک پذیری، آشنا خواهید شد.