مقالات

برای مطالعه مقالات آموزشی با ما همراه باشید...

مقالات

برای مطالعه مقالات آموزشی با ما همراه باشید...
اینجا کلیک کنید

دوره های آموزشی

در مسیر حرفه‌ای شدن شما در بازار مورد علاقه‌تان، همراه شما هستیم.‌

دوره های آموزشی

در مسیر حرفه‌ای شدن شما در بازار مورد علاقه‌تان، همراه شما هستیم.‌
اینجا کلیک کنید

نگرش دپارتمان کاوش در بازار جهانی

 

هرم معامله گری دپارتمان کاوش

برای موفق شدن در هر بازی باید بر قوانین آن کاملاً مسلط باشیم. هر معامله گری آموزش فارکس دپارتمان کاوش از چهار بخش مهم تحلیل گری، مدیریت سرمایه، روانشناسی معامله گری و معامله گری در بازار فارکس تشکیل‌شده است.

مسیر آموزشیِ دپارتمان کاوش در بازار فارکس

وجه اول تحلیل گری بازار فارکس – آموزش استراتژی ورود:

بخش اول علم تحلیل گری است. برای تحلیل گری در بازار فارکس باید به مفاهیم اولیه، تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی (فاندامنتال) مسلط باشید تا یک تحلیل گر موفق شوید.

اولین گام یادگیری مفاهیم پایه، اصطلاحات و کلیات بازار فارکس است.

دومین گام تحلیل تکنیکال است. در این بخش به شما دو استراتژی تست شده با نرخ بُرد بالا آموزش داده می‌شود.

گام نهایی تحلیل فاندامنتال است. در یک جلسه تمامی نکات مهم درباره تحلیل فاندامنتال را فراخواهید گرفت.

وجه مدیریت سرمایه

گام بعدی مدیریت سرمایه است. در این بخش به شما آموزش می‌دهیم که در دیدگاه کلان چه میزان سرمایه با توجه به کل دارایی شخص شما بهتر است وارد بازار فارکس کنید. سپس مدیریت دارایی را آموزش می‌بینید. یک معامله‌گر حرفه‌ای دقیقاً می‌داند که در هر معامله چقدر می‌خواهد ریسک کند. معامله گر حرفه‌ای می‌داند اگر تحلیلش درست بود، بهترین نرخ برابری برای خروج از معامله کجاست و اگر جهت بازار برخلاف معامله‌اش حرکت کرد، دقیقاً می‌داند که چطور عمل کند که کمترین ضرر و آسیب ممکن به سرمایه‌اش وارد شود.

وجه روانشناسی معامله گری

 مادامی‌که وارد وجه معامله گری شده‌اید، یعنی اصول اولیه علم و پایه دانش را فراگرفته‌اید و اکنون جای عمل است. زمانی که حرف پول باشد و بخواهید معامله کنید دقیقاً نمی‌توانید مطابق با آنچه فراگرفته‌اید عمل کنید، چراکه دچار احساساتی چون ترس، امید، طمع، وحشت و غیره می‌شوید. در اینجا ما به شما یاد می‌دهیم که چطور احساساتتان را کنترل کنید تا بتوانید دانسته‌هایتان را عملی کنید.

وجه نهایی وجه معامله گری

در وجه نهایی هرم با استفاده از کوچینگ سرمایه، یاد می‌گیرد که چگونه از سود به‌دست‌آمده مراقبت کنید، چراکه می‌دانید بازار فارکس هم روند صعودی و هم روند نزولی دارد و یک معامله گر حرفه‌ای باید بداند که در مقابل هرکدام چگونه عمل کند تا بیشترین سود را کسب کرده و کمترین ضرر ممکن را بدهد. به شما آموزش می‌دهیم چطور یک دفترچه معامله گری داشته باشید و در آن تمامی معاملات‌تان با جزییات یادداشت کنید تا در آینده بتوانید بهتر خودتان و نحوه معاملاتتان را بشناسید، بتوانید نقاط ضعف و قوت‌تان را پیدا کنید و هرروز روبه‌پیشرفت باشید.

اشتراک 45 روزه کانال انجمن تحلیلی کاوش

پس از اتمام دوره دانش پذیران به کانال انجمن تحلیلی و سرمایه گذاری کاوش دعوت می شوند و با توجه به شرایط بازار، تحلیل و موقعیت های مناسب سرمایه گذاری معرفی خواهد شد.

پشتیبانی رایگان 

دانش پذیران دوره کریپتومستری همگام با شرکت در دوره می توانند با پشتیبان دوره، به بررسی رفع اشکال و مباحث دوره به صورت آنلاین و حضوری بپردازند همچنین قبل از شروع کلاس مرور و رفع اشکال جلسات قبلی توسط پشتیبان دوره صورت می گیرد.  

خدمات مشاوره فردی، سرمایه گذاری  

مشاوره فردی سرمایه گذاری متناسب با آزمون ریسک سنجی که به صورت تخصصی برای هر یک از دانش پذیران صورت می گیرد. انجام خواهد شد و در این جلسه مشاوره فردی با روحیات ریسک پذیری و نحوه مدیریت سرمایه و سرمایه گذاری متناسب با ریسک پذیری، آشنا خواهید شد.